درج آگهی

ریپورتاژ آگهی در سایت کاوش سایت

رپورتاژ خبری چیست؟

انتشار و درج رپورتاژ آگهی در سایت های مختلف و معتبر ، یک روش تبلیغات و از استراتژی های بازاریابی آنلاین است که توسط بسیاری از کسب و کارها جهت حضور و دیده شدن در فضای مجازی مورد استفاده قرار می گیرد. رپورتاژ آگهی تاثیر بسیار زیادی در افزایش بازدید ، ارتقا رتبه و سئو سایت دارد و حتی می تواند بصورت مستقیم مشتریان زیادی را به ارمغان آورد. 

همان‌طور که می‌توان حدس زد رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری در واقع نوعی از تبلیغات متنی در قالب یک گزارش و خبر است. سایت مشهور Entrepreneur در تعریف خود از رپورتاژ آگهی این گونه می‌گوید که:

رپورتاژ آگهی (رپورتاژ خبری) در واقع اطلاعیه‌ای است که از سوی واحد روابط عمومی با هدف اطلاع‌رسانی اتفاقات کسب و کار به مردم در رسانه‌های مختلف و انتشارات مرتبط و هدفمند منتشر می‌‌شود. در واقع رپورتاژ خبری نوعی تبلیغات همسان است که به صورت یک گزارش یا رپورتاژ خبری نوشته می‌شود و البته باید از نظر تبلیغاتی یک فرد متخصص و خبره روی آن کار کند.

تبلیغات در کاوش سایت

کاوش سایت به‌عنوان یک مجله اینترنتی فعال و مستقل در حوزه تولید، تالیف یا تهیه محتوای حوزه‌های اینترنتی ، و تبلیغات آماده همکاری با شرکت‌ها، سازمان‌ها و برندهای معتبر داخلی و خارجی است.
شما می‌توانید از چند طریق مختلف با مخاطبین کاوش سایت ارتباط برقرار کرده و به معرفی سایت و خدمات خود بپردازید:

1

مدیر سایت پس از دریافت گزارش آگهی شما، در صورت مورد تأیید بودن و همخوانی داشتن با استانداردهای مجله اینترنتی کاوش سایت نسبت به انتشار آن با درج واژه « گزارش آگهی » در ابتدای مطلب اقدام می‌کند.

2

تبلیغات بنری که شما میتوانید این بنر ها رو در سایت کاوش سایت اجاره نماییدو به مخاطبان آنلاین ما نمایش دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه همکاری و درج آگهی با ما با شماره تلفن  09365262107 از طریق واتس اپ تماس بگیرید.

پست های مرتبط